Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Magasság: 9 cm
- Szélesség: 13 cm
- Mélység: 2,5 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyrekeszek száma: 2
- Kártyafoglalatok száma: 5
- Dokumentumfoglalatok száma: 1
- Súly: 180 g
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós zár/csavar
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: nem
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | csattal zárva |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | Vízszintes |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Anyag típusa | GCL |
| Érmezseb | csattal zárva |
Hasonló termékek
Peterson Férfi pénztárca
6.990 Ft
Peterson Női pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft