Leírás és Paraméterek
szélesség: 9cm
magasság: 14cm
mélység: 3cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Hosszúság | 14 cm |
| mélység | 3 cm |
| Anyag típusa | BO |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9 cm |
| Hosszúság | 14 cm |
| mélység | 3 cm |
| Anyag típusa | BO |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft