Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Márka: PETERSON®
- Anyag: EVA műanyag
- Magasság: 11,5 cm
- Szélesség: 27 cm
- Mélység: 7 cm
- Űrtartalom: kb. 2 liter
- Rögzítés: cipzár
- Fajták: 1
- rekeszek: 2
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 11,5 cm |
| Szélesség | 27 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | csúszka |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Hosszúság | 11,5 cm |
| Szélesség | 27 cm |
Hasonló termékek
Tágas női övtáska divatos mintával
3.990 Ft
Férfi táska PTN 6524 Fekete
3.990 Ft
Tágas női övtáska divatos mintával
3.990 Ft
Peterson Ecopelle Pénztárca
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft