Leírás és Paraméterek
szélesség: 6.5cm
magasság: 12cm
mélység: 1.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 6,5 cm |
| Magasság | 12 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 6,5 cm |
| Magasság | 12 cm |
| mélység | 1,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft