Leírás és Paraméterek
A Peterson sporttúra hátizsák tökéletes választás minden utazáshoz. Kényelmesen, tartós szövetből készült, funkcionális rekeszeket és ergonomikus kialakítást kínál a kényelem és a szervezettség érdekében útközben. Nézze meg most!
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 31 cm |
| mélység | 22 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
| Magasság | 49 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Szélesség | 31 cm |
| mélység | 22 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
| Magasság | 49 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft