Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- kapacitás: 20 L
- magasság: 40 cm
- szélesség: 25 cm
- vastagság: 20 cm
- fogantyú magassága: 10 cm
- a merevítő maximális hossza: 80 cm
- rekeszek: 1
- zsebek: 2
- cipzárak színe: ezüst
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | ezüst |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | hidrofób szövet |
| Fő szín | ezüst |
| Hosszúság | 40 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| mélység | 20 cm |
| Wizz Air kézipoggyász | Igen |
| kategória | utazás |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Peterson Hátizsák PTN 77703 2
4.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 32703 Gray
4.990 Ft
Peterson Hátizsák PTN 32702 Gray
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft