Leírás és Paraméterek
Tartós Peterson hátizsák poliészter anyagból - könnyű, tágas és ellenálló. Ideális mindennapi használatra, munkához és utazáshoz. Ergonomikus merevítők és funkcionális zsebek biztosítják a kényelmet és a praktikumot. Modern design és kiváló minőség!
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | barna |
| Szélesség | 27 cm |
| Hosszúság | 39 cm |
| mélység | 17 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | barna |
| Szélesség | 27 cm |
| Hosszúság | 39 cm |
| mélység | 17 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft