Leírás és Paraméterek
Paraméterek:
- Magasság: 29 cm
- Szélesség: 65 cm
- Mélység: 32 cm
- Űrtartalom: kb. 60 liter
- A felső fogantyúk magassága: 18 cm
- Maximális szíjhossz: 110 cm
- Frekeszek: 1
- Zsebek: 3
- Hardver színe: ezüst
- Súly: 0,8 kg
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Hosszúság | 29 cm |
| Szélesség | 65 cm |
| mélység | 32 cm |
| kategória | utazás |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | fekete |
| Hosszúság | 29 cm |
| Szélesség | 65 cm |
| mélység | 32 cm |
| kategória | utazás |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft