Leírás és Paraméterek
Ezt az egyedülálló hátizsákot a diákok igényeit szem előtt tartva tervezték - praktikus, könnyű és tökéletesen szervezett. Gondosan átgondolt kialakításának és kiváló minőségű kivitelezésének köszönhetően mind az iskolában, mind a mindennapi tevékenységek során bizonyíthat.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 43 cm |
| mélység | 20 cm |
| Kapacitás | 25 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 43 cm |
| mélység | 20 cm |
| Kapacitás | 25 l |
| A4 formátum | illeszkedik a |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft