Leírás és Paraméterek
Peterson utazási hátizsák tartós poliészter anyagból. Puha, kényelmes vállpántok, okos zsebelrendezés és praktikus fogantyú a bőröndhöz való rögzítéshez. Könnyű, funkcionális és ideális utazáshoz.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Hátizsák Típusa | Túra |
| Nem | Uniszex |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 45 cm |
| mélység | 25 cm |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Hátizsák Típusa | Túra |
| Nem | Uniszex |
| Választható szín | |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 45 cm |
| mélység | 25 cm |
| Különleges jellemzők | fogantyútartó a bőröndhöz |
Hasonló termékek
Utazási hátizsák PTN 24421 Bézs
13.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft