Leírás és Paraméterek
A tartós poliészter anyagból készült Peterson hátizsák kényelmes és tágas megoldás a mindennapi használathoz és utazáshoz. Laptopzsebbel, praktikus rekeszekkel és bőröndre rögzíthető pánttal rendelkezik. Ideális az aktívak számára.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 46 cm |
| mélység | 20 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | zöld |
| Szélesség | 30 cm |
| Magasság | 46 cm |
| mélység | 20 cm |
| Különleges jellemzők | hely a laptopnak |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft