Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| Szélesség | 11 cm |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Gina Monti virágmintás bőrpénztárca
7.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft