Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca PTN 1841-F8 Red
18.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN N4L-DOT Fekete
18.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 42329-F8 Woodrose
18.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft