Leírás és Paraméterek
Peterson férfi pénztárca kiváló minőségű ökológiai bőrből. Elegáns, modern design, RFID biztonság. Ideális ajándéknak - stílusos dobozba csomagolva. Funkcionális férfi pénztárca adatvédelemmel.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11 cm |
| Magasság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 11 cm |
| Magasság | 8,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Peterson pénztárca PTN 1841-F8 Bézs
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 0015-CUB Piros
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft