Leírás és Paraméterek
| Szélesség: | 9 cm |
| Magasság: | 12,5 cm |
| Hossz: | 2,5 cm |
| Nem: | Férfi |
| Anyag: | Bőr |
| RFID védelem: | tak |
| Márkás doboz mellékelve: | Igen |
| Anyag: | Valódibőr |
| Materiál: | Valódibőr |
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
Hasonló termékek
Peterson Férfi Pénztárca
5.990 Ft
Peterson 100% Recyclex Válltáska
5.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft