Leírás és Paraméterek
Pénztárca specifikációk:
- márka: Peterson®
- magasság: 13 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 10
- dokumentumrekeszek száma: 4
- Külső zár típusa: nincs
- rendszámtáblatartó: igen
- RFID STOP: igen
- ajándékdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN 303-CA-6570 Fekete
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft