Leírás és Paraméterek
PTN N62L-VT FEKETE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| rögzítse | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| rögzítse | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
7.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 2549-BO Piros
7.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft