Leírás és Paraméterek
Nagyméretű férfi pénztárca RFID Protect - Peterson
- Minőség és precíz kivitelezés | Kiváló minőségű valódi bőrből készült, fekete színben és tartós.
- Időtlen stílus minden korosztályú férfi számára | Klasszikus kialakítású pénztárca. Vízszintes modell külső rögzítéssel.
- Kiváló belső szervezés | Ebben a pénztárcában minden irata és kártyája elfér, és közepes méretének köszönhetően nem terheli túl a zsebeit.
- Biztonságos | Az RFID BLOCKING SYSTEM védi az érintésmentes kártyákat, a biometrikus dokumentumokat, a személyi igazolványokat és a tömegközlekedési kártyákat az illetéktelen olvasástól.
Funkcionalitás és kényelem
A pénztárca belsejét úgy alakítottuk ki, hogy minden olyan kártya, dokumentum és pénz elférjen benne, amelyre napi szinten szüksége van. Ezenkívül a belső rész bélelt, hogy megvédje bőrét a sérülésektől.
Belül a következőket találja:
- 1 tágas érmezseb;
- 2 nyitott bankjegyrekeszt;
- 7 rekeszt hitelkártyák, névjegykártyák és szabványos méretű dokumentumok számára (az egyik ilyen rekesz a tárca hátsó, külső részén található);
- 1 cipzáras rekesz közvetlenül a bankjegyrész mögött;
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 11,5 cm |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft