Leírás és Paraméterek
Férfi bőrtárca PTN 1565-CA Fekete nagykereskedésben.
Klasszikus függőleges férfi pénztárca egy lengyel márkától, kiváló minőségű természetes bőrből készült, karbon textúrával, amely kinyitva:
- 1 érmezseb pattintós záródással
- 2 nyitott zseb bankjegyek számára.
- 6 rekesz hitelkártyák, névjegykártyák és szabványos méretű dokumentumok számára.
- 4 rekesz a nagyobb méretű dokumentumok számára
Férfi bőr pénztárca
- Precíz kivitelezés | Nagy tartóssággal varrták, a legapróbb részletekre is odafigyelve;
- Kiváló minőségű bőr | A gyártáshozkiváló minőségű, puha természetes bőrt használtak. A gyártás során a bőrfeldolgozás leghagyományosabb módját alkalmazták;
- Klasszikus szabás | Férfi pénztárca mélyfekete színben, az elején a márka jellegzetes fémtű alakú logójával díszítve;
- Tágas és funkcionális | A pénztárcába nagyszámú kártya és dokumentum, például személyi igazolvány és jogosítvány fér el;
- A legmagasabb szintű biztonság | Az RFID STOP technológia megvédi a tárcát a tolvajoktól a kártyaolvasó segítségével.
Csomagolás
A pénztárca egy gyönyörű, a márka logójával ellátott fémdobozba van csomagolva, amely ideális ajándékcsomagolásnak.
Műszaki adatok
- Márka: Peterson®.
- magasság: 12 cm
- szélesség: 9,5 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafoglalatok száma: 6
- dokumentumrekeszek száma: 3
- gépjármű-nyilvántartás: nincs
- külső rögzítés: cipzár
- a szerelvények színe: régi arany
- RFID ötvözet: igen
- garancia: 24 hónap
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Kapocs | cipzár |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 12 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Kapocs | cipzár |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 12 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca PTN 15-09-SH Piros
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft