Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Márka: Peterson®
- magasság: 8,5 cm
- szélesség: 11 cm
- mélység: 2 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 1
- kártyafiókok száma: 7
- iratrekeszek száma: 3
- Külső rögzítés típusa: nincs
- RFID stop funkció: igen
- ajándékdoboz: igen
- súly: 130 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | narancs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | narancs |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 8,5 cm |
| Szélesség | 11 cm |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PH27-LFL Zöld
6.990 Ft
PTN bőr pénztárca RD-32-GCL Fekete
6.990 Ft
Bőr pénztárca PTN MR-08L-CN BLACK
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft