Leírás és Paraméterek
Nagyméretű férfi pénztárca valódi bőrből, patentos záródással. RFID Protect rendszerrel ellátott kiegészítő. Belül rengeteg kártyafoglalat és dokumentumzseb a regisztrációs kártya elhelyezésére. Ezenkívül jegyzetzseb és egy cipzáras érmezseb. A pénztárca a gyártó eredeti dobozába csomagolva.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
Női pénztárca bőr+PU PH22-LFL kék
6.990 Ft
PTN bőrtárca RD-32-GCL Magenta
6.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH27-LFL kék
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft