Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: fekete
- Magasság: 13,5 cm
- Szélesség: 9,5 cm
- Mélység: 2 cm
- Kártyafoglalatok száma: 5
- Nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 6
- Befér a forgalmi engedélybe: igen
- Orientáció: függőlegesen
- Külső zárás: pattintós zárószerkezet
- Súly: 180 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Kapocs | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13,5 cm |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Kapocs | Igen |
Hasonló termékek
PTN bőrtárca RD-32-GCL Piros
6.990 Ft
Bőr pénztárca PTN MR-08L-CN BLACK
6.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU PH22-LFL Zöld
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft