Leírás és Paraméterek
PTN 303.03 BL+PIROS
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | feloldva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 12,5 cm |
| mélység | 2 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca PTN 1N-466 Pearl
9.990 Ft
Női bőrtárca PTN 15-09-PR Kék
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22310-VT-A
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 42106-CB Piros
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft