Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- márka: PETERSON®
- anyag: természetes bőr
- magasság: 9 cm
- szélesség: 12 cm
- mélység: 2,5 cm
- érmezsákok száma: 1
- bankjegyzsebek száma: 2
- kártyafiókok száma: 9
- iratrekeszek száma: 4
- Csat: nincs
- RFID-stop: igen
- rendszámtáblatartó: nincs
- díszdoboz: igen
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | barna |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca PTN 304 2-1-5 COGNAC
8.990 Ft
Női bőrtárca PTN 72401-PR szürke
8.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 15-09-SH Piros
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft