Leírás és Paraméterek
PTN 22310L-VT-E BL-R
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22308L-VT-E
9.990 Ft
Bőr pénztárca PTN 439-GON-5996 RED
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 76116-SH Piros
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 247-BO Fekete
9.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-42100 Piros
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft