Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Kapocs | Nem |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | lehet |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Hosszúság | 13 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Férfi bőr pénztárca PTN 22310-VT-E
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22307-VT-T
9.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN 22307L-VT-A
9.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft