Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: természetes bőr
- Szín: fekete
- Magasság: 13 cm
- Szélesség: 9 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1
- Bankjegyfoglalatok száma: 2
- Kártyahelyek száma: 12
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszekszáma: 6
- Jármű-nyilvántartáshoz illeszkedik: igen
- Orientáció: függőlegesen
- Külső zárás: pattintós zárószerkezet
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | függőleges |
| Érmés zsebtípus | retesszel zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 13 cm |
| Szélesség | 9 cm |
Hasonló termékek
Peterson Valódi bőr Pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
8.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft