Leírás és Paraméterek
Férfi bőr pénztárca csat nélkül. RFID Protect technológiával ellátva. Belül több kártyafülke és dokumentumzseb egy regisztrációs kártya befogadására. Széles bankjegyzsebekkel és egy pokolbéli érmés résszel felszerelve. A gyártó csomagolásában.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Kapocs | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | Tágas érmés rekesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12,5 cm |
| Kapocs | Nem |
Hasonló termékek
Peterson Női Pénztárca
6.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
6.990 Ft
Peterson Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft