Leírás és Paraméterek
Elegáns férfi pénztárca kapocs nélkül. RFID Protect technológiával felszerelve. Belül több kártyafülke és dokumentumzseb a jogosítvány és a forgalmi engedély elhelyezésére. A készpénzes részek klasszikus bankjegyzsebeket és egy cipzáras érmezsebeket tartalmaznak. Eredeti gyártói dobozba csomagolt tartozék.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Kapocs | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Kapocs | Nem |
Hasonló termékek
Peterson Férfi pénztárca
6.990 Ft
Női bőrtárca PTN 2517-BO Kék
6.990 Ft
PETERSON PTN SSZ-4 bőrszíj
6.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft