Leírás és Paraméterek
PTN WL-0305-COM-5020
- kártyahelyek száma: 9
- a nagyobb formátumú dokumentumok számára kialakított kártyahelyek száma: 4
- Orientáció: vízszintes
- Befér a forgalmi engedélybe: igen (fedél nélkül)
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Orientáció | Vízszintes |
| Érmés zsebtípus | csattal zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| Szélesség | 12 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Peterson Női pénztárca
7.990 Ft
Peterson Férfi pénztárca
7.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft