Leírás és Paraméterek
A Peterson tartós szövetből készült utazótáska. A modern kialakítás és az átgondolt belső tér kényelmes csomagolást biztosít. Kényelmesen hordozható, puha párnázással ellátott, állítható vállpánttal ellátva.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 49 cm |
| Magasság | 23 cm |
| mélység | 27 cm |
| Különleges jellemzők | cipő zseb |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | rózsaszín |
| Szélesség | 49 cm |
| Magasság | 23 cm |
| mélység | 27 cm |
| Különleges jellemzők | cipő zseb |
Hasonló termékek
Sporttáska PTN 95925 Fekete
10.990 Ft
Utazótáska PTN 24480 Ecru zöld
10.990 Ft
Utazótáska PTN 24480 Kék kék kék
10.990 Ft
Utazótáska PTN 24480 MInt Pink
10.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft