Leírás és Paraméterek
Kényelmes utazótáska a Peterson-tól
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | Bézs |
| Szélesség | 45 cm |
| Magasság | 19 cm |
| mélység | 26 cm |
| Különleges jellemzők | cipő zseb |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | Univerzális |
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | poliester |
| Fő szín | Bézs |
| Szélesség | 45 cm |
| Magasság | 19 cm |
| mélység | 26 cm |
| Különleges jellemzők | cipő zseb |
Hasonló termékek
PTN 23032 Bézs színű utazótáska
6.990 Ft
Utazótáska PTN 23032 Zöld Rózsaszín
6.990 Ft
PTN 23032 Rózsaszín utazótáska
6.990 Ft
Utazótáska PTN 24427 Fekete
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft