Leírás és Paraméterek
szélesség: 14cm
magasság: 9cm
mélység: 3.5cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Kapcsolók |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Kapcsolók |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 14 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
Női PU pénztárca WC-2301 Camel
3.990 Ft
Peterson pénztárca WC-230 Beige
3.990 Ft
Női PU pénztárca WC-2301 D.Beige
3.990 Ft
Női PU pénztárca WC-2302 lila
3.990 Ft
Női PU pénztárca WC-2302 Pink
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft