Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 8 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | barna |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 10 cm |
| Magasság | 8 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Peterson Női pénztárca
19.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 009-HF Fekete
19.990 Ft
Női öko pénztárca PTN-POR-02-RS Piros
19.990 Ft
Férfi PU bőr pénztárca PTN EH-05Z Fekete
19.990 Ft
Férfi PU bőr pénztárca PTN EH-01Z fekete
19.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft