Leírás és Paraméterek
szélesség: 19cm
magasság: 10cm
mélység: 3cm
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Fehér |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Fehér |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 19 cm |
| Hosszúság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 004-PU8 Fekete
3.990 Ft
Női PU aktatáska PTN PKK-01 Fekete
3.990 Ft
Férfi bőr pénztárca PTN CAW21275 633
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft