Leírás és Paraméterek
Elegáns Peterson női pénztárca természetes bőrből és PU-ból, vízszintes tájolásban. Tágas, számos kártyafiókkal. Ideális ajándéknak - dobozba csomagolva. Stílus és funkcionalitás!
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 15+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | nie |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 15+ |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft