Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca nagy fekete-arany logóval és eredeti mintás előlappal az elegancia és a modernitás kombinációja. Kiváló minőségű bőrből készült, ajándéknak is tökéletes. Elegáns dobozba csomagolva, tökéletes bármilyen alkalomra.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Fő szín | zöld |
| Érmezseb | retesszel zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Hosszúság | 9,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 1-5 |
Hasonló termékek
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft