Leírás és Paraméterek
RPX-31-ML-4896 WROSE
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Természetes bőr+PU |
| Orientáció | függőleges |
| rögzítse | retesz |
| Érmés zsebtípus | cipzárral zárva |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Magasság | 12,5 cm |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
RFID bőrtárca ROCICKY 326-CVT Fekete
5.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
5.990 Ft
Női pénztárca bőr+PU RPX-31-PMT Red
5.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft