Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Méret | M méret |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Méret | M méret |
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
ROVICKY Női pénztárca
12.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
11.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft