Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Fehér |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | Fehér |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
ROVICKY RFID bőr pénztárca N992-GOAN
4.990 Ft
ROVICKY N4-GOAN RFID bőr pénztárca
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-007-SF7 Fehér
4.990 Ft
Női öko pénztárca R-005-BF8 Fekete
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft