Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15,5 cm |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 4 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 001-HN6 Plum
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 005-NF8 Ecru
4.990 Ft
Peterson pénztárca PTN 1841-F8 Bézs
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft