Leírás és Paraméterek
Paraméterek
- Gyártó: PETERSON®
- Anyag: ökológiai bőr
- Magasság: 9,5 cm
- Szélesség: 15 cm
- Mélység: 3 cm
- Érmefoglalatok száma: 1 (dupla)
- Bankjegyrekeszek száma: 1
- Kártyafoglalatok száma: 6
- Nagyobb dokumentumok számára kialakított rekeszek száma: 2
- Orientáció: vízszintes
- Külső rögzítés: pattintós zár, cipzár
- Súly: 220 g
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| Fő szín | zöld |
| rögzítse | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 15 cm |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | ökobőr |
| Orientáció | Vízszintes |
| Fő szín | zöld |
| rögzítse | retesz |
| RFID védelem | tak |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 15 cm |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Magasság | 9,5 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 6-10 |
Hasonló termékek
Női öko pénztárca PTN 001-LAK Red
4.990 Ft
Női öko pénztárca PTN 0015-CUB Piros
4.990 Ft
Női PU pénztárca PTN 008-HF Navy
4.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft