Leírás és Paraméterek
RV-786-SLA-4835 DOT-
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | rózsaszín |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 13 cm |
| Hosszúság | 11 cm |
| mélység | 3,5 cm |
Hasonló termékek
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft