Leírás és Paraméterek
R-23-26-LFN-3012 R.B.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | kék |
| Érmezseb | Zseblámpa |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 9 cm |
| mélység | 1,5 cm |
| Különleges jellemzők | inferno |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca R-N992-GAT Fekete
3.990 Ft
Női öko pénztárca R-004-PU8 piros
3.990 Ft
Női bőr pénztárca R-20-LFN Sea Foam
3.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft