Leírás és Paraméterek
RV-791-SLA-4941 ARANY
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | arany |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 15 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Bőr pénztárca R-RD-02-GCL-Q Fekete
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
ROVICKY Férfi pénztárca
6.990 Ft
Rovicky Valódi bőr Pénztárca
6.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft