Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 15+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| RFID védelem | tak |
| Szélesség | 18,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
| mélység | 3 cm |
| Kártyafiókok száma | 15+ |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca RH-30-1-RS Fekete
30.990 Ft
Női bőrtárca RH-20A-1-RS Fekete
30.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-22-1-RS Fekete
30.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-23-1-RS Piros
30.990 Ft
Női bőr pénztárca RH-24A-1-RS Piros
30.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft