Leírás és Paraméterek
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 15,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | fekete |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | Vízszintes |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| Szélesség | 15,5 cm |
| mélység | 3,5 cm |
| Magasság | 10 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-D1503-NCD-BL fekete
23.990 Ft
Női bőr pénztárca R-D1511-NCD-BL fekete
23.990 Ft
Női bőr pénztárca R-D1512-NCD-BL piros
23.990 Ft
Női bőr pénztárca R-D1520-NCD-BL piros
23.990 Ft
Női bőr pénztárca R-D1520-NCD-BL fekete
23.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft