Leírás és Paraméterek
R-23-17-LFN-2947 RÓKA
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Rovicky |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | Violet |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Kapocs | retesz |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Nem |
| RFID védelem | Nem |
| Szélesség | 8 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 2,5 cm |
Hasonló termékek
Női bőr pénztárca R-23-17-LFN Piros
15.990 Ft
Bőr dokumentumtáska TW-04-RVT Barna
15.990 Ft
Kis bőr pénztárca N1904-RVTK RED
16.990 Ft
Férfi bőr pénztárca 0670L-RVD Fekete
14.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft