Leírás és Paraméterek
A Peterson női függőleges bőr pénztárca elegáns és funkcionális kiegészítő. Kiváló minőségű bőrből készült, kiválóan rendszerezhető kártyák és jegyzetek tárolására. Elegáns dobozba csomagolva, kiválóan alkalmas ajándékba.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | cipzárral zárva |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 9,5 cm |
| Hosszúság | 16,5 cm |
| mélység | 4,5 cm |
| Magasság | 16,5 cm |
| Kártyafiókok száma | 10+ |
Hasonló termékek
Női pénztárca PTN PS115-MLF fekete
33.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN BC-42108 Piros
33.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft