Leírás és Paraméterek
A Peterson női bőrtárca függőleges elrendezésű, elegáns és funkcionális kiegészítő. Kiváló minőségű bőrből készült, és kényelmes rendszerezést biztosít a kártyák és bankjegyek számára. Elegáns dobozba csomagolva, tökéletes ajándéknak.
Bőröndöt, koffert keresel? Ekoffer.hu - itt megtalálod
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Paraméterek
| Márka | Mr. Peterson |
| Anyag | Bőr |
| Fő szín | piros |
| Érmezseb | csattal zárva |
| Kapocs | Igen |
| Orientáció | függőleges |
| Márkás doboz mellékelve | Igen |
| Szélesség | 8,5 cm |
| Hosszúság | 10,5 cm |
| mélység | 3 cm |
Hasonló termékek
Női bőrtárca PTN RD-08-NGV Burgundi
29.990 Ft
Női bőrtárca PTN RD-07-NGV Burgundi
29.990 Ft
Női bőr pénztárca PTN 70614-9-NGV Piros
28.990 Ft
Női bőr pénztárca H23-3-SH
28.990 Ft
Akik ezt a terméket megvették
Kerti grillsütő 108x67x96cm
49.990 Ft